پک ترحیم

پک ترحیم راگاپک

خرید پک ترحیم و پک میوه ترحیم

پک ترحیم :

تفاوت پک ترحیم با پک میوه ترحیم :

تفاوت پک ترحیم با پک میوه ترحیم در اینست که پک میوه ترحیم فقط شامل میوه است و معمولا در کنار پک غذا  و در داخل پک بیرون بر غذا قرار می گیرد. در حالیکه پک ترحیم علاوه بر میوه ، شامل برخی دیگر از اقلام پذیرایی شامل آبمیوه ، کیک ، پک حلوا ، خرما و میکادو و … نیز هست . پک ترحیم در مواقعی که به مهمانان نهار  داده نمی شود کاربرد دارد چرا که تقریبا یک کامل را شامل می شود .
به منظور خیرات برای متوفی ، پک ترحیم  و پک میوه ترحیم را در مراسم خاکسپاری ، هفتم ، چهلم و یا سالگرد به عزیزانی که جهت تسلیت تشریف آوردند داده می شود .

پک ترحیم و لزوم استفاده از مواد قندی :

بهتر است در پک ترحیم ، از پک های تکنفره تک آیتمه ، دو آیتمه یا سه آیتمه استفاده کرد چرا که این پک شامل حلوا ، خرما و میکادو است که همگی به علت داشتن قند می تواند برای عزیزانی که در این مراسمات دچار افت قند خون می شوند استفاده شود .

پک ترحیم را هم می توان در پک زیپ کیپ یا نایلونی قرار داد و هم در پک مقوایی ترحیم .

انواع پک ترحیم :

1- پک جعبه ای ترحیم  2- پک ترحیم زیپ کیپ

 

پک ترحیم جعبه ای یا پک جعبه ای ترحیم در واقع یک پک یا یک بسته بندی یا یک جعبه از نوع مقوایی یا فلوت یا کرافت است که به منظور رعایت مسائل بهداشتی میوه ها را داخل آن قرار می دهند . جدای از مسائل بهداشتی ، استفاده از این جعبه ها باعث می شود پذیرایی خاص و منحصر به فردی داشته باشید .

سایز پک جعبه ای میوه ترحیم

به طور کلی پک های جعبه ای ترحیم در دو سایز تولید می شوند که سایز بزگتر آن مناسب میوه و اقلام پذیرایی است . حتما در انتخاب سایز دقت کنید چرا که اشتباه در انتخاب سایز باعث می شود که نتوانید میوه ها را داخل آن قرار بدهید . پک جعبه ای ترحیم راگاپک در سایز بزرگ ارائه می شود و سایز دقیق آن عبارتند از

سایز دقیق پک جعبه ای ترحیم راگاپک :
طول 22  سانتی متر
عرض 12 سانتی متر
ارتفاع 12  سانتی متر

جهت سفارش پک ترحیم، کافیست با شماره  09398544603 تماس بگیرید!

آیا درست کردن پک میوه در خانه شدنیه ؟

بله البته که درست کردن پک میوه داخل خونه شدنیه ولی یک اما داره اونهم یک اما بزرگ
حتما میگید اون اما چیه ؟
آخه مگه میشه دیگه الآن با این وضع کرونا از کسی توقع داشت که بیاد توی یک جا کوچیک برای ما میوه بشوره و بسته بندی و پک میوه درست کنه یا نه صبح کله سحر بره میدون میوه برامون میوه جدا کنه و بخره و بعد هم بگرده دنبال وانت تا میوه ها رو بیاره . اصلا فرض می کنیم که شد ، حالا کجا میوه را بشوریم و خشک کنیم .
به همین دلایل و دلایل دیگر تهیه پک میوه ترحیم بهتر است که در خانه انجام نشود .

آیا راگاپک ، پک ترحیم رو به صورت خالی هم میفروشه ؟

نه تنها پک خالی میوه ترحیم بلکه اقلام پذیرایی ترحیم مثل رانی و کیک پچ پچ و آبمیوه فروتلند میهن و سانی نس و آب معدنی و دیگر اقلام را هم میتوانید از راگاپک تهیه کنید . راگاپک ، پک خالی ترحیم در دو نوع زیپ کیپ یا همان نایلونی و نوع جعبه ای یا مقوایی ارائه می دهد .

آیا پک جعبه ای ترحیم راگاپک تحمل وزن میوه را دارد ؟

بله . مجموعه راگاپک به منظور راحتی کاربران عزیزی که امکان سفارش پک میوه ترحیم را ندارند و می خواهند خودشان کار بسته بندی میوه را انجام دهند پک جعبه ای ترحیم را نیز به صورت خالی ارائه می دهد . تفاوتی بین پک های استفاده شده توسط راگاپک و پک های فروخته شده وجود ندارد .  پک میوه ترحیم از نوع جعبه ای راگاپک تحمل وزن میوه را دارد و  قفل ته جعبه از نوع   lock bottom است و طوری طراحی شده است که به خوبی انتهای جعبه را می بندد .

پک جعبه ترحیم

پک ترحیم با پک میوه ترحیم چه فرقی می کند ؟

پک میوه ترحیم که از اسمش مشخصه یعنی پک یا بسته ای که میوه داخلش است اما پک ترحیم هم شامل میوه است و هم شامل آبمیوه و کیک و خرما و حلوا . معمولا پک میوه ترحیم را کنار غذا و در پک های بیرون بر غذا بعنوان دسر قرار میدهند و شامل سه میوه است و داخل یک پک تک نفره ارائه می شود . پک ترحیم هم یک پک پذیرایی کامل است که دیگه نیازی به چیزی نداره .

چرا پک پذیرایی تک نفره بدیم ؟

پک های جعبه ای ترحیم را این روزها میشه همه جا دید از مراسم ختم گرفته تا جلسه دفاعیه و دورهمی های خانوادگی . دیگه در مراسمات ختم ، خبری از سینی حلوا و خرما با قاشق چایی خوری نیست . همه چیز شده تک نفره از حلوا تک نفره و خرما تک نفره گرفته تا پک میوه ختم تک نفره و پک غذای بیرون بر و پک ترحیم و … .

اما قصه از اینجا شروع شد که با شیوع کرونا دیگه نمیشه افراد فامیل را تا صبح به خدمت گرفت تا برای مراسم ختم ، پک میوه یا پک ترحیم آماده کنند . داخل خرما گردو بگذارند و حلوا درست کنند . اصلا دیگه نمیشه زیر یک سقف از یک تعدادی بیشتر نشست و ترس از کرونا نداشت .

با شیوع کرونا به سختی میتوان کسی را قانع کرد سر مزار حاضر شود و یا اینکه آنجا چیزی بخورد و دیگه نمیشه سینی میوه و حلوا و خرما را بین مهمانان چرخاند یا اینکه یک قاشق بگذاریم داخل سینی حلوا و تعارف کنیم . پس تکلیف چیه ؟ دادن خیرات جهت اموات و خواندن فاتحه چی میشه ؟ مگه میشه برای عزیزانمان خیرات ندهیم ؟ مگه میشه مردم را دهان خشک بفرستیم خانه اشان ؟
پس چکار کنیم ?

چاره کار :

راگاپک با تهیه انواع پک پذیرایی ، پک میوه و پک ختم در محیطی کاملا بهداشتی و با رعایت پروتکل های بهداشتی ، کار را آسان کرده است و در مورد کیفیت میوه ها به شما تضمین می دهد .
دیگر جای نگرانی نیست پس با خیالی آسوده تهیه پک ترحیم ( پک ختم ) را به راگا پک بسپارید . راگاپک ، پک ترحیم انتخابی شما را در اسرع وقت و به صورت رایگان و با قیمتی بسیار مناسب برایتان فراهم می کند .

جهت سفارش پک ترحیم، کافیست
با شماره  09398544603 تماس بگیرید!
و یا کلمه پک را به سامانه پیامکی 50002030708080    ارسال کنید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Main Menu