پک ترحیم و پذیرایی از مهمانان در مراسم ختم و عزا

و اما مرگ ،  حقیقتی تلخ که خیلی هامون نمی خواهیم حتی به آن فکر کنیم ولی دیر یا زود سرنوشت ما و اطرافیانمان خواهد بود و گریزی از آن نیست . به قول شاعر میگه عاقبت خاک گل دست کوزه گران خواهیم شد . همیشه غم از دست دادن عزیزان از یک طرف و پذیرایی آبرومندانه و تهیه غذا و … از طرف دیگر  صاحبان متوفی را اذیت می کند و همواره یکی از دغدغه های اصلی صاحبان متوفی ، همین امر بوده است .
این روزها پذیرایی در مراسمات تغییر کرده و از آن حالتی که یک نفر ، سینی می چرخاند و به دیگران تعارف می کرد خارج شده است و جای خود را به بسته یا پک های پذیرایی داده است . در این میان پک ترحیم ، امروزه به ضروری ترین پک پذیرایی تبدیل شده است و تقریبا در همه مراسمات ختم و عزا ، پک ترحیم دیده میشود . 

محتویات پک پذیرایی ترحیم چیست؟

در پک پذیرایی ختم راگاپک ، انواع میوه‌های فصل، آبمیوه از برندهای معتبر سانی نس، سن ایچ، سان استار و میهن در دو نوع قوطی و پاکتی، کیک از برندهای معتبر پچ پچ، شیبابا، شیرین عسل و … ، خرمای بسته‌بندی تک‌نفره شرکتی یا خرماگردویی مخصوص راگاپک و خرما آجیلی راگاپک، پد الکلی و غیره وجود دارد.

آیا امکان سفارش پک میوه ختم با اقلام دلخواه وجود دارد؟

اقلام داخل پک ترحیم را می توانید بسته به سلیقه و یا بودجه خود ، تغییر دهید و امکان سفارشی سازی پک ترحیم وجود دارد.

 

پک ترحیم معمولا دو مدل است :

1- پک ترحیم زیپ کیپ 2- پک ترحیم مقوایی

پک ترحیم زیپ کیپ از جنس نایلون است و معمولا به رنگ مشکی است . طرح های مختلفی دارد و معمولا بر روی آنها دو بیت شعر نوشته می شود . پک ترحیم زیپ کیپ در دو نوع ساده و پنجره دار تولید می شود . در پک ترحیم زیپ کیپ پنجره دار می توان اقلام پذیرایی داخل پک را دید اما در نوع ساده پک زیپ کیپ ، برای دیدن محتویات بسته ، باید آنرا باز کرد.

پک ترحیم مقوایی راگاپک از جنس مقوای بهداشتی است و معمولا برند مقواهای استفاده شده در این نوع پک های از مقوای بهداشتی شرکت آلامتو است . از آنجائیکه در این نوع پک ها ، اقلام خوراکی قرار می گیرد باید جنس مقواها از مقوای بهداشتی دارای سیب سلامت و نشان استاندارد و مجوز وزارت بهداشت باشد .
بدیهی است هزینه تمام شده برای تولید پک مقوایی غیربهداشتی بسیار پائین است و حال آنکه با همان قیمت مقوای بهداشتی فروخته می شود .

پک ترحیم مقوایی یا زیپ کیپ ؟

جدای از بحث سلیقه در انتخاب پک زیپ کیپ یا پک جعبه ای ترحیم ، بحث تعداد اقلام پذیرایی است. اگر تعداد اقلام پذیرایی زیاد باشد بهتر است از پک ترحیم مقوایی یا همان جعبه ای استفاده شود . در پک ترحیم مقوایی ، اقلام خوراکی نظیر حلوا ، خرما و … تحت فشار نبوده و له نمی شوند ولی ممکن است در پک ترحیم زیپ کیپ یا همان نایلونی این اقلام له شوند.
همینطور در مورد قیمت هم ، پک مقوایی حدود 2000 تومان از پک زیپ کیپ گرانتر است .
این روزها در مورد استفاده از پک های زیپ کیپ ، کم تر استقبال می شود و بیشتر سفارشات تهیه پک ترحیم با پک مقوایی است .

 

سفارش پک میوه ختم آماده و پک ترحیم

برگزاری مراسم ترحیم آنهم در زمانی که در سوگ عزیزانمان هستیم بسیار سخت و آزار دهنده است اما به هر حال باید آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم و به قول معروف باید سنگ تمام بگذاریم. یکی از مهم ترین امورات مراسم ترحیم، بحث پذیرایی از مهمانان است که می بایستی به شکلی آبرومند انجام شود. شاید بهترین کار برای پذیرایی آبرومندانه در این شرایط خاص ، سپردن امور به یک شرکت معتبر تشریفات مراسم ختم همچون راگاپک باشد که تضمین قیمت و کیفیت دارد و رزومه ای قوی در برگزاری مراسم ختم و عزا دارد . سفارش پک میوه ختم آماده می تواند با توجه به محدودیت زمانی و شرایط روحی صاحبان متوفی، بهترین گزینه باشد چرا که تهیه پک ختم و عزا نیازمنده وقت و هزینه و جا و البته نیروهای کار آزموده است که البته با یک برنامه ریزی صحیح، می توان این مهم را انجام داد. خرید میوه در ساعات اولیه صبح، بارگیری و گرفتن وانت، سورتینگ، شستشو و خشک کردن میوه، تهیه و خرید اقلام خوراکی و تهیه حلوا و خرما گردویی و حمل و نقل و بسته بندی و پیدا کردن چند نفر دلسوز و ارسال به موقع سر مزار و … از دلایلی است که کار تهیه پک میوه ترحیم را دشوار می کند.

برای سفارش تلفنی پک ترحیم آماده و یا سفارش اینترنتی پک میوه ختم آماده می توانید با تشریفات راگاپک تماس بگیرید.

02155921148   و    09398544603    

 

امکان ارسال فوری پک پذیرایی ترحیم وجود دارد؟

بله راگاپک می تواند پک ترحیم را در حداقل زمان ممکن سه ساعت تهیه و ارسال کند.

محتویات پک پذیرایی ترحیم چیست؟

محتویات پک ترحیم شامل میوه فصل و یک سری اقلام خوراکی نظیر کیک و آبمیوه است

هزینۀ ارسال به عهدۀ چه کسی است؟

هزینه ارسال پک میوه ترحیم به صورت پر، برای شهر تهران رایگان است .

آیا امکان سفارش پک خالی وجود دارد ؟

بله . امکان سفارش پک خالی ترحیم در سایت راگاپک وجود دارد .

حداقل تعداد سفارش پک ترحیم چقدر است؟

حداقل تعداد قابل سفارش پک خالی ترحیم 225 عدد است

منوی اصلی