پک ترحیم

پک ترحیم و پذیرایی از مهمانان در مراسم ختم و عزا

پک ترحیم ، امروزه به ضروری ترین پک پذیرایی تبدیل شده است و تقریبا در همه مراسمات ختم و عزا ، پک ترحیم دیده میشود .  پک ترحیم معمولا دو مدل است 1- پک ترحیم زیپ کیپ 2-پک ترحیم جعبه ای   . جدای از سلیقه در انتخاب پک زیپ کیپ یا پک جعبه ای ترحیم ، بحث تعداد اقلام پذیرایی است . اگر تعداد اقلام پذیرایی زیاد باشد بهتر است از پک ترحیم جعبه ای استفاده شود . در غیر اینصورت برای کاهش هزینه ها ، می توان از پک ترحیم زیپ کیپ استفاده کرد . اما مرگ ،  حقیقتی تلخ که خیلی هامون نمی خواهیم حتی به آن فکر کنیم اما دیر یا زود سرنوشت ما و اطرافیانمان خواهد بود. و به قول شاعر میگه عاقبت خاک گل دست کوزه گران خواهیم شد .
همیشه غم از دست دادن عزیزان از یک طرف و پذیرایی آبرومندانه و تهیه غذا و … از طرف دیگر  صاحبان متوفی را اذیت می کند و همواره یکی از دغدغه های اصلی صاحبان متوفی ، همین امر بوده است .

آیا درست کردن پک میوه در خانه شدنیه ؟

بنا بر سنت بستگان و دوستان و آشنایان جهت عرض تسلیت و ابراز همدردی به مراسم ختم می آیند. شاید در این شرایط سفارش آنلاین پک میوه ترحیم به همراه اقلام پذیرایی موجود در آن کمی از دغدغه ما را کم کند . با توجه به محدودیت زمان و شرایط روحی خاص صاحبان متوفی، خرید میوه از بازار تره بار آنهم در ساعات اولیه روز ، شستن و خشک کردن میوه ، درست کردن حلوا ، خرید کیک و آبمیوه ، بسته بندی و حمل و نقل و … و از همه مهم تر اینکه بتوان چند نفر را برای اینکار در نظر گرفت دیگه شدنی نیست . بهتر آنست که تهیه پک ترحیم از قبیل پک میوه ختم ، حلوا و خرما و دیگر اقلام را به موسسات و شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند واگذار کرد تا ضمن صرفه جویی در هزینه و وقت ، بتوانیم بیشتر به مراسم رسیدگی کنیم . اگر بدنبال یک مرکز معتبر برای تهیه پک ترحیم و پک میوه ترحیم هستید با راگاپک تماس بگیرید

جهت سفارش پک ترحیم، کافیست

با شماره  09398544603 تماس بگیرید! و یا کلمه پک را به سامانه پیامکی   50002030708080 ارسال کنید

منوی اصلی